Görsel Tasarım bireysel ya da kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak web tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli etkenlerden birisidir. Tasarım yapılırken Adobe Photoshop ( Photoshop, Flash... v.b. ) serisi, Freehand, 3DMax kullanarak ihtiyacınız olan web sitesini zihninde tasarladıktan sonra sistemli bir çalışma ile  sanal ortama aktarılır.

Web sitelerinin içerik sunması yanında interaktif olarak işlev kazandığı günümüzde pek çok web uygulaması üretilmektedir. Web üzerinden satış yapmaktan, özel bayi bilgi uygulamalarına, kurum içi intranet uygulamalarından, bankacılık uygulamalarına kadar pek çok alanda oluşturulan programlama ürünleri bu işlevlerini de doğru bir görsel arayüz ile anlaşılır, kolay kullanılır ve programlama standartlarına uygun bir şekilde sunmalıdır.

Gyazılım her türlü Internet uygulamasında, bu programları oluşturan ekiplerle uyumlu bir şekilde, kolay uygulanabilir, görsel elemanlarla uygulamaların işlevselliğini arttıran, kurumun kimliğinin yansıtıldığı, ve gerektiğinde gelişmelere adapte olabilen, kullanıcı dostu görsel arayüzler üretir.

Ayrıca site yapısına uygun olarak görsel elemanların yanında, hareketli görüntüler, ses, video, Java uygulamaları ve Flash gibi zenginleştirici ögelerin Tasarım süreci boyunca çalıştığı kurumlar, bu kurumların reklam-tanıtım-halkla ilişkiler birimleri ve/veya reklam ajansları ile aktif olarak çalışarak sitenin altyapısının oluşturulması ve kurum kimliğinin doğru yansıtılması konusunda işbirliği yapar. Sitelerin gelişmesi ve güncellenmesi konusunda da düzenli hizmetler sunmaktayız.

Bizler için başarılı bir web sitesi sadece "görsel açıdan zengin" değil, gelişmeye uygun, bilgiyi doğru sunan ve değer katan bir sitedir...

 

GTech İçerik GüncellemeGTech İçerik Güncelleme
İçeriği Göster
Web Nedir, Html Nedir, web sayfası nedir ? Web Nedir, Html Nedir, web sayfası nedir ?
İçeriği Göster
GTech Kartvizit TasarımıGTech Kartvizit Tasarımı
İçeriği Göster
GTech Broşür TasarımıGTech Broşür Tasarımı
İçeriği Göster
Hosting Nedir? Hosting Nedir?
İçeriği Göster
GTech Logo TasarımGTech Logo Tasarım
İçeriği Göster
GTech Tanıtım Cd, İnteraktif CdGTech Tanıtım Cd, İnteraktif Cd
İçeriği Göster
GTechName CardGTechName Card
İçeriği Göster
GTech Cd Çoğaltma Ve Tasarım GTech Cd Çoğaltma Ve Tasarım
İçeriği Göster
GTech Web HostingGTech Web Hosting
İçeriği Göster