Kartvizit Tasarımı

Kartvizit firmasal olguların ve dolaylı olarak o firmada görev yapan kişilerin konumlarının firmada üstlendikleri görevleri başkalarına anlatma aracı olarak kullanılan bir araçtır. Kartvizit bir şahsın öncelikle kendini kurumsal olarak tanıtma işlevini göre şekil kağıt kalitesi açısından oluşturulmuş hem reklamsal hem müracaat edilecek adres olarak dışarıya deklere edilecek bilgilerin konuşlandırıldığı ve kişilerin sürekli cebinde taşıdığı bir tanışma kartıdır.

Kurumsal Kartvizit'ler her zaman ön planda rol oynar. Bir firmayı tanıtan, sembolize eden, akıllarda yer etmesini sağlayan, öncelikle renk, şekil ve dizayn bütünlüğüdür.

Görsel iletişimde logo tasarımından sonra kartvizit tasarımı birinci önceliğe sahiptir.  Kartvizitlerin temel amacı bireyleri ve mensubu oldukları kurumları tanıtmak amaçlı olmalarıdır. Kartvizitler kullanma amaçlarına uygun olarak ebatlamalı ve şekillenmelidir. Logo isim , adres ve telefonlar oldukça iyi dizayn edilmiş olmalıdır. Bu içeriklere dikkat edilmiş olan kartvizitler fayda getiriler.

 

GTech Broşür TasarımıGTech Broşür Tasarımı
İçeriği Göster
Hosting Nedir? Hosting Nedir?
İçeriği Göster
GTech Logo TasarımGTech Logo Tasarım
İçeriği Göster
GTech Tanıtım Cd, İnteraktif CdGTech Tanıtım Cd, İnteraktif Cd
İçeriği Göster
GTechName CardGTechName Card
İçeriği Göster
GTech Cd Çoğaltma Ve Tasarım GTech Cd Çoğaltma Ve Tasarım
İçeriği Göster
GTech Web HostingGTech Web Hosting
İçeriği Göster
Gtech Eğitim HizmetlerimizGtech Eğitim Hizmetlerimiz
İçeriği Göster
Logo'da olması gereken Özellikler Logo'da olması gereken Özellikler
İçeriği Göster
GTech İstatistik RaporlamaGTech İstatistik Raporlama
İçeriği Göster