STARTEK BİLGİSAYAR

STARTEK bilgisayar hizmetleri 1991 yılında kurulmuş bir bilişim firmasıdır. Özellikle ETA bilgisayar programları satış,destek servis işlemlerinin yanı sıra ETA ile %100 entegre yazılımlar üretmektedir.

ETA programlarının açık veritabanı uygulamalarına geçmesi ile beraber XL ürün serisi ile ETA kullanıcılarına büyük kolaylıklar ve dahada geniş imkanlar getirmiştir. Şirketimiz müşterilerimizin iş verimliliklerini arttırmaya yönelik ve müşterilerimizden gelen özel talepler doğrultusunda projeler geliştirmekte ve bunları uygulamaya geçirmektedir.

STARTEK Bilgisayar olarak önceliklerimiz ; Güven, kalite, maliyet ve hızlı hizmettir. Amacımız karşılıklı güven içerisinde sürekli bir ortaklığı geliştirmektir. STARTEK olarak 2009 yılı itibari ile www.alodegelsin.com sitesinde E-TİCARET hizmetide vermeye başlamıştır. www.alodegelsin.com aracılığı ile müşterilerimize ucuz,kaliteli,pratik,hızlı prensibi ile hizmet vermekteyiz. STARTEK olarak 2010 yılında ÇANAKKALE BOZCAADA'da turizim yatırımlarımızı bitirmeyi hedeflemekteyiz.