ESİNTİ MOBİLYA

yılından günümüze Mobilya Sektöründe hizmet veren Esinti Mobilya, başlangıçta bir atölye olarak çalışmalarına başladı. 1995 yılına kadar Üretim çalışmalarına Karataş Mobilya olarak devam eden şirketimiz, 1995 yılında ismini Esinti Mobilya Tekstil İnş. İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak değiştirdi. 1995 yılına kadar sadece üretim yapan Esinti Mobilya, 1995 den sonra Siteler Karacaya caddesindeki showroom u devreye sokmuş ve kendi ürettiği malları burada tüketicilere sunmuştur.

Mobilya üretiminde elde ettiği 30 yılı aşkın tecrübe ile, yeni tasarımlara imza atan Esinti Mobilya; yaptığı özgün tasarımlar ve kaliteli işçilik ile mobilya sektöründe haklı yerini almıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alan şirket görüşü doğrultusunda müşterilere he türlü ödeme kolaylığı sunan Esinti Mobilya, satış sonrası verdiği destek ve hizmetler ile müşterileri olan ilişkileri daha kalıcı kılmaktadır.

En iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğuna inanan Esinti Mobilya, üretimden pazarlamaya kadar olan süreçte toplam kalite yönetimi politikası uygulamaktadır. Sadece mobilya üretimine ait 1200m2 lik kapalı alana sahip olan Esinti Mobilya, ürettiği mobilyaların teşhiri ve satışı için 1500m2 lik kapalı alana sahiptir.