MAKTOTEK    ELEKTRONİK

1996 yılında Ankara da kurulan MAKROTEK ELEKTRONİK; kaliteli hizmet, uygun fiyat ve kısa teslim süresi ile kısa zamanda elektronik hizmet sektöründeki haklı yerini almıştır. Firmanın kuruluş amacı her türlü elektronik malzeme ve yedek parçanın temini ve ilgili parça için teknik servisin sağlanması olarak tanımlanabilir. Firma ürün yelpazesini olabildiğince geniş tutmakta ve her ürün çeşidi için farklı fiyat ve marka alternatifleri sunmaktadır.

Makrotek Elektronik, elektronik, elektro-optik ve elektromekanik parçaların teminini yaptığı gibi 1996 yılından beri Türk Silahlı Kuvvetlerindeki kara, deniz, hava kuvvetleri ve Jandarma Genel Komutanlığı bünyelerinde bulunan hava araçları, elektronik silah, sistem ve cihazların ve yedek parçalarının teminini de yapmaktadır.

Müşterisine ihtiyaç duyduğu ürünü kısa zamanda ve uygun fiyata sunmak için bir çok ürünü stokta bulunduran şirket; malzeme temin süresinde gösterdiği hassasiyet ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır. Savunma sanayi ve endüstriyel elektronik alanlarında üretim yapan yerli ve yabancı bir çok firma ile çalışan ve hizmet veren firma, müşteri memnuniyetini bugüne kadar ön planda tuttuğu gibi bundan sonrada korumaya devam edecektir.