radmed

RADMED
..............................................................

RADMED A.Ş. 1997 yılında Ankara Merkez Ofisinde Radyofarmasötik ve Radyoimmunoassay ürünlerinin ithalatı ile faaliyetlerine başlamıştır. Yönetim tarafından benimsenen yenilikçi vizyonu, girişimci ve kendini geliştiren yapısı, müşteri odaklı çalışmaları ve profesyonel ekibi ile kısa zamanda ürün portföyünü çeşitlendirmiş ve günümüzde sektöründe üst sıralara yerleşmiştir.

2000 yılında Istanbul Ofisini açan RADMED A.Ş. yaygın bayii ağı ile satış öncesi ve sonrası hizmetlerini Türkiye'nin geneline taşımıştır.

Kuruluşundan bu yana dünyanın çeşitli ülkelerinde alanlarında lider olan firmaların Türkiye temsilcilikleri ile biçimlendirdiği tanı ve tedavi alanlarında radyoaktif (Radyofarmasötik, Radyoterapi, Radyonüklid Terapi, Radyoimmunoassay, Araştırma Kitleri ve radyoaktif olmayan (Otoanalizörler, EIA, Hızlı Testler v.b.) geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

RADMED A.Ş., özel ve resmi sağlık kurumlarına olan hizmetlerini, konusunda uzman ekibi ile her geçen yıl artan kalite bilinci ve sürekli müşteri memnuniyeti ilkesine göre devam ettirmektedir.