RESİMLERİ TAM OLARAK GÖRÜNTÜLEYEBİLMENİZ İÇİN GİRİŞ YAPMANIZ GEREKLİDİR.


Kök klasör ;

Kök klasörlerin özelliklerine sadece sistem yöneticileri bakabilir.

Kök klasörlerinizin özelliklerine bakmak için;

Özelliklerine bakmak istediğiniz kök klasörün üzerine gelip fare ile sağ tıklandığınızda açılan seçeneklerden "Özellikler" komutu seçilir.

Seçtiğiniz kök klasörün özellikleri aynı isimle açılan ekranla karşınıza gelecektir.

Kök klasör sayınız fazla ise En üstteki kök klasörün bulunduğu yerden klasörleri aşağı doğru çekerseniz kök klasörleriniz yandaki ekran görüntüsünde olduğu gibi aşağıda simge haline görünecektir.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde "Tasarım" kök klasörünün özellikleri açılacaktır.Açılan ekranın adı "Tasarım Özellikleri"dir. Bu ekranda Kök klasör üzerinde hangi kullanıcıların yada kullanıcı gruplarının hangi yetkilere sahip olduğunu görebilir, sahip oldukları yetkileri değiştirebilir ya da yeni yetkiler verebilirsiniz.

Kullanıcılar kök klasörlerde yetkileri dahilinde aşağıdaki işlemleri yapabilirler.

Alt dizin açma, Dizin silme, Listeleme, Okuma, Yerel Kaydetme, Yazma, Adını Değiştirme, Silme, Yazdırma, Güvenlik değiştirme, Kategori Değiştirme, Detayları Değiştirme, İlgilileri Değiştirme, Sürüm görüntüleme/ ekleme/ durum güncelleme/ silme.

Sistem yöneticisi kullanıcı yada kullanıcı gruplarına bu yetkileri varsayılan / izin var/ izin yok olarak değiştirebilir.

 

Üst Konular

Kök Klasörler
Dosyalama Sistemi
 
©2009-Yasal Uyarı