Güvenlik Özellikleri

ŞABLONLAR

Görev Şablonları

Sık yapılan görevler şablon olarak tanımlanmakta ve hızlı bir şekilde görev şablonundan yeni görevler oluşturulabilmektedir. Görev şablonu içerisinde yer alan tüm tarih alanları için formül tanımlanabilmektedir. Bu sayedebir kere tanımlanan tarihler her görevde geçerli olacaktır.

Örn: Görev Şablonunda Başlangıç tarihi "Bugün", Bitiş Tarihi "Bir Ay Sonrası" olarak tanımlanırsa; görev her oluşturulduğunda hangi tarihte iseniz o tarihten bir ay sonrasını bitiş tarihi olarak kayıt eder. Her kayıtta tarih alanını güncellemek zorunda kalmazsınız.

İş Paketi Şablonları

İş paketleri de şablon olarak tanımlanabilmektedir. Görev şablonlarında olduğu gibi alanların formül ile tanımlanması sayesinde tüm hatırlatıcılar ve tarihler otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Örnek 1 : Kullanıcı Girişi

İş paketleri kısmında verdiğimiz örneği bir iş paketi şablonu olarak kayıt ettiğimizi varsayalım.

Herhangi bir ihale bilgisi alındığında tek bir tuşla otomatik olarak bir iş paketi tanımlayabilir ve bu iş paketinde yer alan 7 görevi merkezi bir yerden takip edebiliriz.

Büyük Halini Görmek İçin Tıklayınız

Büyük Halini Görmek İçin Tıklayınız

Büyük Halini Görmek İçin Tıklayınız

Şablonlara eklenen bağlantı/eklentiler, şablon her oluşturuluduğunda oluşturulan görev/ görevlere otomatik olarak eklenecektir.

Şablon dosyalar