Grafik Tasarım

Logo Tasarımı

Firmanızı, ürününüzü veya markanızı en iyi şekilde ifade eden estetik logo tasarımlarıyla başlayan profesyonel süreç aynı dili konuşan çalışmalarla bütünleşik bir hizmetle firmanızın bilinirliğini artırabilirsiniz ve marka yatırımınızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz. 

 

Tanıtım CD Çalışmaları

Tanıtım CD'leri şirketlerin profilini, misyonunu ve vizyonunu gösteren medyadır. Bilgisayara takıldıklarında otomatik olarak başlarlar ve firmayı hem görüntülü hem de sesli olarak tanıtırlar. 

Tanıtım Cd Çalışmaları Tanıtım CD'leri şirketlerin profilini, misyonunu ve vizyonunu gösteren medyadır. Tanıtım CD leri standart olan 650MB veya 700MB'lık CD'lerde değişir. Video görüntüleri, resim, ses (müzik), çizim, yazılı bilgi, 3D ve 2D animasyon gibi görsel ve işitsel bir çok ögeyi içerisinde barındırabilen, kullanan kişinin yönlendirmesi ile çalışan, isteğe göre bilgisayara takıldığında hiç bir özel program gerektirmeden otomatik olarak başlayan, bir çok bilginin bir arada sunulabildigi bir diskdir.

İnteraktif yapısıyla eğlenceli tanıtımı ön plana çıkartan İnteraktif CD'ler, şirket tanıtimlarında yeni bir boyut açmıştır.

CD üzerine şirket logosu veya şirket isteği doğrultusunda her türlü resim ve yazı baskısı yapılabilmektedir. Tanıtım CD'lerinin, size özel olması, etkileyici ve akılda kalıcı olması, kapasitesi ile bir broşüre sığdırmakta güçlük çekeceğiniz resimlerin ve asla bir broşüre koyamayacağınız video görüntülerinin konulması ve gerek postalama maliyeti gerekse katalog, broşür basım maliyetlerinizi düşürmesi açısından avantajları büyüktür.

Tanıtım CD Çalışmaları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız
CD Çoğaltma ve Tasarım

Günümüzde tanıtım amaçlı web siteleri ve kataloglar yeterli ihtiyacı karşılayamayabiliyor. Örneğin web site tasarımlarında ülkemizin internet bant genişliğinin kısıtlı olması sebebiyle optimizasyon gereği site dosyalarının boyutlarının düşük tutulması, beraberinde büyük boyutlu video resim yazı ve benzeri bilgilerinde kısıtlama mecburiyetlerini de getirebiliyor. Tabi ki bunun sebebi sitenin daha hızlı açılması ve stabil çalışarak ziyaretçinin sıkılmasını önlemek ve rahat bir ortamda gezinti yapmasını sağlamaktır.


Ayrıca günümüzde baskı, kağıt, film masrafları her geçen gün artarken, interaktif cd'yi istediğiniz sayıda bastırarak hem bilgilerin her zaman güncel olmasını sağlarsınız hem de düşük maliyetle güçlü tanıtımın keyfini yaşarsınız. İnteraktif CD içerdiği kapsam bakımından karşılaştırıldığında yüzlerce sayfa katalog büyüklüğünde bir içerikle müşterilerinize bilgiyi en hızlı şekilde ulaştırırken, sadece kolay taşınabilen bir CD boyutundadır. Üstelik kullanıcı kolaylığıyla doğru bilgiye kısa zamanda ilgi çekici bir yöntemle erişimi sağlayıp, küçük bir Cd'nin içerisinde barındırdığınız kapsamlı bilgi sayesinde arşivlemede büyük bir kolaylık sağlar.

 

CD Çoğaltma ve Tasarım Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Logo Tasarım Firmanızı, ürününüzü veya markanızı en iyi şekilde ifade eden estetik logo tasarımlarıyla başlayan profesyonel süreç aynı dili konuşan çalışmalarla bütünleşik bir hizmetle firmanızın bilinirliğini artırabilirsiniz ve marka yatırımınızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Logo, bir fikri ya da kurumu temsil eden ve tanımlayan görsel simgedir. Bu nedenle tasarımı ve renkleriyle anlamlı, tüketiciye gereken mesajı verebilecek nitelikte olmalıdır. Logo tasarım ve Kurumsal kimlik çalışması firmanıza bir kere yaptıracağınız ve yıllarca üzerinde taşıyacağınız gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda haykırır. O yüzden profesyonel bir tasarım gerektirir.

Çalışma sürecimiz aşağıdaki gibidir.

Logo tasarımın ilk adımında gerekli doneler (bilgi ve dökümanlar) alındıktan sonra siz müşterimizin talepleri doğrultusunda özgün logo tasarım çalışmaları kısa sürede hazırlanır.

Uygun gördüğünüz logo üzerinde varsa yapılması gereken son değişiklerlerde (renk, font vb) yapılır.

Logo Tasarım Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız
Logo Type Nedir?

Logolar yukarıda da söylendiği gibi bilinen bir fontun kullanımıyla ya da deformasyonuyla oluşturulabileceği gibi yeni bir font tasarımıyla da oluşturulabilir. Bilinen yeni typografik logo tipleri ise örnekleriyle birlikte aşağıdaki gibidir.

Tıbbi Satış OtomasyonuTıbbi Satış Otomasyonu
İçeriği Göster
Ankara Web TasarımAnkara Web Tasarım
İçeriği Göster
İTS KarekodİTS Karekod
İçeriği Göster
İTS, ITS, İlaç Takip SistemiİTS, ITS, İlaç Takip Sistemi
İçeriği Göster
KarekodKarekod
İçeriği Göster
Orkestra Nedir?Orkestra tanıtım dokümanı
İçeriği Göster
Orkestra tanıtım dokümanıOrkestra tanıtım dokümanı
İçeriği Göster
Orkestra Güvenlik ÖzellikleriOrkestra Güvenlik Özellikleri
İçeriği Göster
Orkestra Yetkilendirme ÖzellikleriOrkestra Yetkilendirme Özellikleri
İçeriği Göster
VERİ SÜZME VE FİLTRELEME ÖZELLİKLERİVERİ SÜZME VE FİLTRELEME ÖZELLİKLERİ
İçeriği Göster