Özel Yazılım Çözümleri

Firmaya Özel Yazılım 

Firma ihtayaçları ve beklentileri doğrultusunda yazılan; firmanın istediği grafik arayüz ve özelliklere sahip yazılımlara "Özel Yazılım" diyoruz.

Özel yazılımda amaç müşterinin isteklerini ve beklentilerini %100 karşılamaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Neden Özel Yazılım ?

Paket programlar firmaların genel ihtiyaçlarını karşılamak için yazılmışlardır. Oysa ki; her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır.Bu ihtiyaçların doğru çözümünü paket programlarda aramak yanlış olacaktır.

En verimli şekilde kurumları yönetmek ve sorunları çözmek için kurum işleyişi analiz edilmeli ve kurum süreçlerine uygun  özel yazılımlar ile verimlilik sağlanmalıdır.

Bilgi Bankası:

   Özel yazılıma ihtiyacım var mı? Özel Yazılım bizim firmamıza uygun mu?
    Özel yazılım ihtiyacım var. Nelere dikkat etmeliyim?
     Özel yazılımın aşamaları ve genel işleyiş.
Kurumsal Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Tüm bilişim ile ilgili projelerde ve süreçle  kurumlara yardımcı olmak ve sağlıklı bilgi akışını sağlamak maksadı ile kurumlara danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayınız

Güvenlik ve Raporlama

Kurum içi bilişim güvenliğinin sağlanması ve uygun raporlandırma ihtiyaçları için hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayınız

Eğitim

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web sayfası, firmaların ve küçük işletmelerin; kurumsal kimliklerini ve profillerini bütün detayları ve fotoğraflarıyla, süre, sayfa kısıtlaması ve sınırı olmaksızın internet üzerinden kitlelere ulaşabilmesini sağlayan tanıtım ve bilgilendirme yöntemlerinden biridir.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yeniden Yapılandırma ve Güncelleme

Mevcut sitenizin tasarımı hoşunuza gidiyor fakat arama motorunda siteniz görüntülenmiyor ise yada  web tasarımınızı yapan kişi veya firmaya gönderdiğiniz güncellemeler ( ek sayfalar )  haftalar sonra giriliyorsa lütfen bizimle irtibata geçin. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet sitenizin milyonlar tarafından fark edilmesini sağlamak için arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmalısınız. Arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmak şans değildir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Grafik Tasarım

Logo Tasarımı

Firmanızı, ürününüzü veya markanızı en iyi şekilde ifade eden estetik logo tasarımlarıyla başlayan profesyonel süreç aynı dili konuşan çalışmalarla bütünleşik bir hizmetle firmanızın bilinirliğini artırabilirsiniz ve marka yatırımınızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Tanıtım CD Çalışmaları

Tanıtım CD'leri şirketlerin profilini, misyonunu ve vizyonunu gösteren medyadır. Bilgisayara takıldıklarında otomatik olarak başlarlar ve firmayı hem görüntülü hem de sesli olarak tanıtırlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Ecza Depoları İçin ITS Süreci Ecza Depoları İçin ITS Süreci
İçeriği Göster
Eksik ilaçlar varsa tüm ilaçları veremeyecek miyiz? Eksik ilaçlar varsa tüm ilaçları veremeyecek miyiz?
İçeriği Göster
WİNDOWS'UN UZAK MASA ÜSTÜ BAĞLANTISI İLE YARDIM ALMA WİNDOWS'UN UZAK MASA ÜSTÜ BAĞLANTISI İLE YARDIM ALMA
İçeriği Göster
İTS eczaneler arası takası kaldırıyor mu? İTS eczaneler arası takası kaldırıyor mu?
İçeriği Göster
1502 Madde Sayılı Web Sitesi Yaptırma Zorunluluğu Hakkında Kanun ; 1502 Madde Sayılı Web Sitesi Yaptırma Zorunluluğu Hakkında Kanun ;
İçeriği Göster
25 NOLU PORTUN 578 İLE DEĞİŞTİRİLMESİ25 NOLU PORTUN 578 İLE DEĞİŞTİRİLMESİ
İçeriği Göster
2D ( İKİ BOYUTLU ) BARKOD STANDARTLARI2D ( İKİ BOYUTLU ) BARKOD STANDARTLARI
İçeriği Göster
5651 Sayılı Kanun5651 Sayılı Kanun
İçeriği Göster
5651 Sayılı Kanun, 5651 Yasası, 5651 Yönetmeliği, 5651 Kanunu Basında Çıkmış Haberler5651 Sayılı Kanun, 5651 Yasası, 5651 Yönetmeliği, 5651 Kanunu Basında Çıkmış Haberler
İçeriği Göster
5651 Sayılı Yasa5651 Sayılı Yasa Hakkında
İçeriği Göster